Шенжен Opofek осветлување копродукции, Ltd е е основана во 2014 година е од големи размери професионална производител на LED технологијата која има експлоатација, Главните производи се LED панел светлина, LED линеарна светлина, и светлината LED песна. Ние секогаш обврски на повеќето напредни доведе уреди, предводена апликации за истражување и производство и нуди комплетна линија на LED осветлување решенија. Нашиот тим со децении на искуство во LED производи, LED пакување, LED апликација. Нашиот штаб, домашни, задокеански маркетинг центар и R & D и производството база се наоѓа во Шенжен, провинцијата Гуангдонг, со површина десетици илјади квадратни метри, со широк спектар на сигурност тестирање на опрема и десетици автоматски производствени линии.

 

Прочитај повеќе

Избрана Производи